Kertészmérnököt keresünk

Változatos kertészeti és növényekkel kapcsolatos munkákhoz keresünk lelkes és ügyes kertészmérnököt.

Értékeljük, ha szívügyed, hogy teszel a környezetért, fontosnak tartod a környezet megóvását és inspirálsz másokat az egészséges életmódra.

Nálunk lehetőséged lesz megismerni a modern növénytermesztési eszközöket és igyekszünk támogatni, hogy minél több tapasztalatot és tudást gyűjthess ezen a területen.

A rád váró feladatok:

  • Növénygondozás és tanácsadás
  • Virággondozás irodákban és magánszemélyeknél
  • Kerttervezés, kertépítés
  • Növénytermesztési tanácsadás

A rád váró lehetőségek:

  • Nemzetközi kiállításokon való részvétel
  • Nagy növénytermesztő vállakozások, üvegházak látogatása
  • Tudás és tapasztalat szerzés a növénytermesztésben

Fontos számunkra a pontosság és megbízhatóság, ez az együttműködésünk alapja.

A kezdeti időszakban project alapon fogunk különböző munkákkal megbízni, így lehetőséged lesz rugalmasan beosztani az idődet.

Ha felkeltettük érdeklődésedet, küldd el Önéletrajzodat egy rövid motívációs levéllel az info@playgrowned.com email címre és igyekszünk mielőbb visszajelezni.

Szép napot kívánunk!

Playgrowned Crew